Kas yra VŠĮ "MEDO"?

Esame įvairių specialybių gydytojai, praktikuojantys mediciną Lietuvoje ir užsienyje, šiuo Pasauliui įtemptu metu susivieniję pasirūpinti. Atsižvelgdami į susidariusią neeilinę situaciją, kuomet tiesioginis sveikatos priežiūros specialistų prieinamumas yra apsunkintas, dalinamės savo patirtimi ir žiniomis virtualiai, nemokamai.

Iniciatyva atsirado iš pirmojo išspręsto atvejo. Viena iš projekto savanorių savo Facebook paskyroje, parašė pranešimą, jog galėtų pakonsultuoti žmones su sveikata susijusiais klausimais. Netrukus sulaukė žmogaus, kuriam buvo reikalinga skubi pagalba. Būdama per atstumą, online formatu, kaip minėjo pats žmogus, daktarė išgelbėjusi šiam gyvybę. Suprasdami, jog esant tokiai situacijai šalyje, tokių atvejų  yra daugybė ir jų tik daugės, medikai susisiekė su programuotojais ir pasiūlė sukurti sistemą, kuri leistų suteikti skubią pagalbą žmonėms. Taip pradėjo vienas po kito jugtis skirtingų sričių specialistai, kurie šį projektą padarė realiai ir efektyviai veikiančiu. 

Šiuo metu, kai atsakinėjame į klausimus, aktyviai savanoriauja virš 100 skirtingų sričių Daktarų, kurie nuolatos atsakinėja į žmonių skundus. Svarbu paminėti “šiuo metu”, nes norinčių prisijungti kiekis nuolat auga. Mūsų renkamose savanorių gretose daugiau nei nei 70 gydytojų yra pareiškę norą duoti patarimus nemokamai.

Tikrai taip. Prie projekto vidinių sistemų savanoriškai dirba 13 žmonių. Projektas subūrė programuotojus ir verslo sistemos kūrimo profesionalus, kurie savo ruožtu sukūrė ir kasdien tobulina sistemą, kuri leistų sujungti reikiamos srities daktarą su specifinį nusiskundimą turinčiu žmogumi. Taip pat, automatizuoja savanorių įveiklinimo sistemą, valdo komunikacijos srautus ir užtikrina sklandaus ryšio veikimo sistemą. 

Per 30 dienų pagalbos sulaukė daugiau nei 8000 žmonių.

Problemų sulaukiame įvairių, nuo įsisenėjusių nusiskundimų, kurie liečia ne tik patį žmogų, bet ir jo artimuosius, dažnu atveju vaiką iki netikėtų negalavimų, sukeliančių nerimą dėl viruso grėsmės.

Savanorių gydytojų gretose yra įvairių srities medikų, kurie pasiruošę patarti visais su sveikata susijusiais klausimais. Tačiau mes negalime išrašyti receptinių vaistų, siuntimų pas specialistus, taip pat negalime išduoti nedarbingumo pažymėjimų, tačiau galime pasidalinti savo žiniomis, sukaupta patirtimi ir žmonėms padėti, t. y. patarti, parekomenduoti, kaip elgtis sprendžiant su sveikata susijusias problemas.

Ką daryti, jei turiu sveikatos problemą?

 Jei turite bet kokio tipo sveikatos problemą ir norėtumėte gydytojo rekomendacijos, kviečiu registruotis, pasrinkti pageidaujamos specialybės gydytoją ir už[pildyti pateiktą klausimyną.